Megye II-es csapat nyitja meg a kupaszezont

2023. július 25.

A sorsolás után az is kiderült, hogy melyik mérkőzést mikor játsszák a MOL Magyar Kupa 2023/24-es szezonjának első fordulójában. Megye II-es csapat, a Mezőcsát nyitja a kupasorozatot augusztus 5-én, és szintén megye II-es zárja az első fordulót a Mátraterenye személyében augusztus 6-án.  Íme a párosítások és az időpontok. 

Hirdetés

Augusztus 5., szombat 15h: 

KKFC Mezőcsát (megye II.) - BKV Előre (NB III.)

Augusztus 5., szombat 16h: 

Energia SC Gyöngyös (megye I.) - Termálfürdő FC Tiszaújváros (NB III.)

Berkenye SE (megye I.) - Sényő-Carnifex FC (NB III.)

Csepel-Csep-Gól FC (megye I.) - Toponár SE (megye I.) 

Augusztus 5., szombat 16:30h: 

Csengersimáért KHE (megye II.) - Cigánd SE (NB III.) 

BTE Felsőzsolca (megye I.) - FACULTAS-Tiszafüredi VSE (NB III.) 

Monostorpályi SE (megye I.) - DEAC (NB III.) 

Jászfényszaru VSE-MÁB Holding (megye I.) - Gödöllői SK (megye I.)

Nagyecsed RSE (megye I.) - Aqua-General Hajdúszoboszló (megye I.) 

Balassagyarmati VSE (megye II.) - Hajdúsámsoni TTISZE (megye I.) 

Tarpa SC (megye I.) - Balmazújvárosi FC (megye I.) 

Maklár SE (megye I.) - Silver Tüzép Karancslapujtő KSE (megye I.) 

Lőrinci VSC (megye I.) - Bánk-Dalnoki LA (megye I.) 

Jászberényi FC (megye I.) - FC Hatvan (NB III.) 

Biri SE (megye II.) - Geszthely FC (megye I.) 

M-Perfect Home Algyő (megye I.) - Füzesgyarmati SK (NB III.) 

Tiszasziget SE (megye I.) - Körösladányi MSK (NB III.) 

Kumánia Kisújszállás (megye I.) - Kelen SC (NB III.) 

Felsőpakonyi KSE (megye I.) - III. ker. TVE (NB III.) 

Bajai LC (megye I.) - XV. Kerületi Issimo SE (megye I.) 

Kecskeméti LC (megye I.) - FK 1899 Szeged - SZEOL (megye I.) 

Szegedi VSE-G-Falc Kft. (megye I.) - Szolnoki MÁV FC (NB III.) 

Dunaharaszti MTK (megye I.) - Sárréti DSK (megye I.) 

Apostag KSE (megye II.) - Makó FC (megye I.) 

Tiszaföldvár SE (megye I.) - Békéscsaba 1912 Előre (NB III.) 

Kecel FC (megye I.) - Szarvasi FC 1905 (megye I.) 

Harta SE (megye I.) - ESMTK (NB III.) 

Technoroll Teskánd KSE (megye I.) - Csornai SE (NB III.) 

Lábatlani ESE (megye I.) - DAC Nádorváros 1912 (megye I.) 

Csesztreg KSE (megye I.) - Szombathelyi MÁV Haladás VSE (NB III.) 

Tarr Andráshida SC (megye I.) - FC Esztergom (megye I.) 

Balatonfüredi USC (megye I.) - Rábapatyi KSK (megye I.) 

Pápai Perutz FC (megye I.) - DG Tát (megye I.) 

Fűzfői AK (megye I.) - Lajoskomárom (megye I.) 

Marcali VFC (megye I.) - Szentlőrinc (NB III.) 

Baracs (megye II.) - Nagyatádi FC (megye I.) 

Kadarkút VSK (megye I.) - Bonyhád-Majos (NB III.) 

Nagybajomi AC (megye I.) - Siklósi FC (megye I.) 

Bátaszék SE (megye I.) - PTE-PEAC (NB III.) 

Lovászhetény-Pécsvárad (megye I.) - Deák-Gizmó Murakeresztúr SE (megye I.) 

Kaposvári Rákóczi FC (NB III.) - Dunaújváros (NB III.) 

Szepetnek SE (megye I.) - Érdi VSE (NB III.) 

Sárbogárd (megye I.) - Dombóvári FC (megye I.) 

K. Ócsárd SE (megye II.) - FC Dunaföldvár (NB III.) 

Augusztus 5, szombat, 18h: 

Pestszentimrei SK (megye I.) - METON-FC Dabas SE (NB III.) 

Augusztus 5, szombat, 19h: 

Celldömölki VSE - Vulkánfürdő (megye I.) - Practical VLS Veszprém (NB III.) 

Csepel UFC (megye I.) - Csór Truck-Trailer FC (megye I.) 

Augusztus 6., vasárnap 16:30

Gyulaháza KSE (megye II.) - Eger SE (NB III.) 

Mátraterenye SE (megye II.) - Putnok FC (NB III.) 

Újfehértó SE (megye I.) - Hidasnémeti VSC (megye I.) 

Pilisi LK (megye I.) - Hódmezővásárhelyi FC (NB III.)

Monor (NB III.) - Karcagi SE (NB III.)

Mezőmegyer SE (megye II.) - FÉMALK-Dunavarsány (megye I.)

OMTK-ULE 1913 (megye I.) - Ceglédi VSE (NB III.)

Ásványráró KSE (megye II.) - Zsámbéki SK (megye I.)

Vép VSE (megye I.) - Király SE (megye I.)

Kajárpéc Herold Trans SE (megye II.) - Komárom VSE (NB III.)

Perbál SC (megye I.) - Tatai AC (megye I.)

Bőny SE Royal Plast (megye II.) - Mezőörs KSE (megye I.)

Rábaszentandrás SE (megye II.) - Bicskei TC (NB III.)

Móri SE (megye I.) - Dorogi FC (NB III.)

Úrkút SK (megye I.) - Zalaszentgróti VFC (megye I.)

Balatonfüredi FC (megye I.) - Budaörs (NB III.)

Balatonalmádi SE (megye I.) - OPUS TIGÁZ Tatabánya (NB III.)

Pénzügyőr SE (NB III.) - Iváncsa KSE (NB III.)

Bólyi SE (megye I.) - Szekszárdi UFC (NB III.)

Ikarus-Maroshegy (megye I.) - FC Nagykanizsa (NB III.)

Augusztus 6., vasárnap 19h:

Nimród SE (megye II.) - Unione FC (megye I.)

Hirdetés