Az NBII éllovasa már a második NBI-es ellenfelet ejti ki az idei kupaszezonban.
Fekszik a paksiak játéka a DVTK-nak, de Bárdos Bence szerint egy bravúr még kevés.
Nem lesz címvédés: a DVTK Pakson törölte fel a pályát az előző két kiírás győztesével.