A másodosztályú kispestiek a hosszabbítás végén szerezték a továbbjutást érő gólt.
Szamosi Ádám feltüzelve indul a Loki elleni kupameccsre, és hisz a kispestiekben.
A DVSC-t tavaly is NBII-es csapat ejtette ki, úgyhogy Bárányék nem fogják félvállról venni a Honvédot.